Apie mus

Praktika turėti specialistą įdarbintą įmonėje yra naudinga tik didesnėms įmonėms, kuriose šie specialistai turi pakankamą darbo krūvį. Dauguma mažesnių įmonių renkasi apskaitos tvarkymą atliekančias įmones.

e-apskaita.lt apjungia dvi skirtingas apskaitos rūšis, t.y.,

  • buhalterinę apskaitą ir
  • aplinkosaugos apskaitą (PAV, GPAIS, SPAV, kitos).

Stengiantis prisitaikyti prie darbinių ribojimų bei išlikusio poreikio tvarkyti apskaitas, maksimalų paslaugų kiekį ir pasiekiamumą, perkėlėme į internetą ir paslaugas teikiame nuotoliniu būdu. Internetas leidžia atsisakyti tiesioginio fizinio kontakto su klientu (viruso atveju visoms pusėms saugiau), sutaupyti vykimo į darbą laiką, bei sutrumpinti reikalingų darbų ar paslaugų atlikimo laiką.

Buhalterinė apskaita

Ilgametė patirtis dirbant su skirtingo dydžio įmonėmis, leidžia pasiūlyti geriausius sprendimus. Didelės įmonės turi pilnu etatu dirbančius buhalterius, visgi mažesnėms įmonėms – nėra tokio poreikio, kadangi išlaikyti pilnu etatu dirbantį buhalterį kainuoja brangiau nei turėti be atostogų dirbantį „nuotolinį buhalterį”. Buhalterinės apskaitos paslaugų kaina priklauso nuo kelių pagrindinių faktų, t.y. darbuotojų kiekio, sąskaitų kiekio, kitų su apskaita susijusių operacijų kiekiu.
Suaktyvėjus internetinei prekybai (naujai pradėti bei iš fizinių parduotuvių persikėlę į internetą verslai), dauguma verslų ieško patogių sprendimų, skirtų buhalterinės apskaitos tvarkymui.

Aplinkosaugos apskaita

Darbo metu susidaro didelis gamybos atliekų ar šiukšlių kiekis? Gamybos procese naudojamos lakiosios medžiagos? GPAIS, iMAS ir kiti „keiksmažodžiai” susiję su aplinkosauga?
Tokiu atveju siūlome rinktis mūsų specialistus, kurie atsakys į Jums iškilusius klausimus, suteiks individualią konsultaciją aplinkosaugos klausimais, atliks įmonės aplinkosaugos auditą, sutvarkys GPAIS ar kitus duomenis, praves individualius mokymus.

Turite nestandartinių klausimų – atsakysime į juos.

Su mumis susisiekti gali

Nėra blogų klausimų, yra - neatsakyti klausimai

Paskambink

Buhalterinė apskaita
+370 666
Pirm-Penk, 8:00-22:00

arba

Aplinkosauginė apskaita
+370 666
Pirm-Penk, 8:00-22:00

arba el.paštu
info@e-apskaita.lt

Turi klausimų, parašyk

lt_LTLietuvių kalba